Otočný hrot s vyměnitelnými nástavci

Nabízíme kvalitní otočné hroty s vyměnitelnými nástavci IBZ, které mají ve světě dlouhodobě velký úspěch a to nás motivuje dále rozvíjet kvalitní práci našich zaměstnanců.

Výroba našich hrotů navazuje na dlouholetou tradici závodu Škoda Plzeň.

Otočný hrot s vyměnitelnými nástavci se používá při práci na soustruzích, univerzální použití jak v kusové výrobě tak ve výrobě širokého sortimentu obrobků.

Otočný hrot s vyměnitelnými nástavci umožňuje rychlou výměnu nástrojů, což snižuje dobu, kterou operátoři stráví nastavováním a přizpůsobováním strojů. To vede ke zvýšení výrobní kapacity a snížení času potřebného na dokončení jednotlivých operací.

Podle tipu použité vyměnitelné vložky je možno upínat obrobky v 60° středícím důlku, obrobky se 60° opěrným kuželem otočného hrotu, součásti bez navrtaného důlku za povrch, trubky za vnitřní průměr a další.

Otočná část hrotu je zakončena kuželovou dutinou, do níž je možno podle potřeby vkládat různé upínací vložky ve tvaru „a ÷ g”. Tato technologie  přispívá ke zlepšení kvality výrobků. Díky přesnému a stabilnímu pohybu nástroje je možné dosáhnout vyšší přesnosti a opakovatelnosti při obrábění. To je klíčové pro výrobu složitých a precizních komponent, které splňují nejvyšší standardy kvality

Výhody otočného hrotu s vyměnitelnými nástavci

  • zvýšení výrobní kapacity
  • flexibilita
  • zlepšení kvality výrobků

Rádi vám poradíme, neváhejte nás kontaktovat zde.